O FIRMIE

Jesteśmy polskim producentem sprzętu dla medycyny. Badamy, projektujemy i wdrażamy ergonomiczne krzesła i taborety oraz obuwie dla lekarzy i obsługi medycznej. Dbamy o jakość i innowacyjność naszych produktów. Znamy już kierunek – od ponad 10 lat serwisujemy sprzęty wyprodukowane na wszystkich kontynentach - teraz postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę.

Dbałość o detale

Manufaktura oznacza skupienie nad każdym produkowanym przez nas elementem. Nie ma tu miejsca na masowość, liczy się jakość.

Nie boimy się koloru

Dlatego nasze meble będą pasowały do Twojego wnętrza. Wybierz z pełnej palety odcieni jakie zaoferowała nam przyroda, blisko 50 odcieni dostępnych tapicerek (krzesła i taborety).

Innowacyjność

Wzorujemy się na najlepszych rozwiązaniach, ale wiemy, że można jeszcze lepiej, dlatego słuchamy i odpowiadamy na potrzeby lekarzy. Każde nowe rozwiązanie, które stosujemy poprzedzają liczne konsultacje.

Pełna personalizacja

Każdy z nas jest inny, dlatego nasze produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Większość z oferowanego asortymentu powstaje na zamówienie, tak aby pasowało do najbardziej śmiałych wizji naszych klientów.